Stokkeri Meistrivõistlused 2015

Tuleviku Eesti liiklusvahend. Registreerida saab 6. aprillini kaasa arvatud
17. aug. 2016
Tervisekaitsenõuded koolidele
17. aug. 2016

Head Stokkeri Meistrivõistlustel 2015 “Tuleviku Eesti liiklusvahend” osalejad, meistrimehed ja juhendajad!

Meil on mitu head uudist.

Kõigepealt, võistluste tähtaja, 2. aprillini on üle kuu aega ja see lubab töid veel viimistleda. Tegelikult on aega veel kauemgi: peale tähtajaks registreerimist ja fotode üles panekut peab valmis liiklusvahenditega alles 25. aprillil Paidesse tulema. Nii et putitada saate võistluste eelõhtuni 😉

Võtsime ühendust meie võistlustel mitmeid kordi osalenud õpetajatega ja uurisime, kuidas neil meisterdamine läheb. Seitsmest õpetajast viie juures käis äge töö ja lubati tulla vähemalt kümne mudeliga kooli kohta.

Käisime Märjamaa Gümnaasiumis külas õpetaja Mauno Laurimaal ja tema õpilastel ning tegime filmiklipi. Koos õpilastega on Mauno teinud tiibadega auto Pegasus ja ta räägib meile ideest ja tehnilistest lahendustest. Sõbralik märkus, et see äge liiklusvahend on filmi jaoks valmistatud näidis.

Filmi näeb siit https://www.youtube.com/watch?v=cgE8rsU8ubQ&feature=youtu.be<https://inn…

Palume, et jagaksite filmiklipi linki kindlasti oma õpilastele ja kolleegidele!

Soovime kõikidele vahvat meisterdamist ja kohtume 25. aprillil kell 10.30 Paides.

 

Peep Pajumäe

Stokkeri turundusjuht

peep.pajumae@mecro.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga