Kontakt

Eesti Tööõpetajate Selts
Registrikood 80040025
Paekaare 32-32
13613 Tallinn
Swedbank a/a EE462200001120056522

    JUHATUS

       
    Andry Kikkull – juhatuse esimees Aron Lips Jürgo Nooni
    Tallinna Ülikool Aruküla Põhikool Ristiku Põhikool
    55620574 56621386 55694949
    andrykikkull@gmail.com aronlips@gmail.com jyrgo.nooni@gmail.com
         
    Tõnu Tammar Timo Nikitin  
    Kadrioru Saksa Gümnaasium Kurtna Kool  
    5649 9136 55588335  
    tonu.tammar@ksg.edu.ee timo.nikitin@gmail.com  

    ESINDAJATEKOGU

       
         

    HARJUMAA

    HIIUMAA

    LÄÄNEMAA

    Toomas Tanne Ain Jepišov Villu Baumann
    Kehra Keskkool Kärdla Ühisgümnaasium Haapsalu Sanatoorne Internaatkool
    55595373 5244785 53448106
    toomas.tanne.003@mail.ee ain@kardla.edu.ee villu.baumann@mail.ee
         

    LÄÄNE-VIRUMAA

    VALGAMAA

    PÕLVAMAA

    Karl Meos Jaan Tasa Voldemar Ansi
    Kadrina Keskkool Tõrva Gümnaasium Põlva Ühisgümnaasium
    53412321 jaan.tasa@mail.ee 503 5873
    meos.karl@gmail.com   voldemar.ansi@polvayg.edu.ee
         

    PÄRNUMAA

    RAPLAMAA

    TALLINN

    Raivo Tõnisson Rivo Reisko Tõnu Tammar
    Tihemetsa Kool ja Surju Põhikool Kohila Gümnaasium Kadrioru Saksa Gümnaasium
    5165189 5225490 5649 9136
    silla@hot.ee rivo.reisko@mail.ee tonu.tammar@ksg.edu.ee
         

    TARTU LINN

    TARTUMAA

    VILJANDIMAA

     Vahur Vahtra Toomas Laan Jaan Roht
    Tartu Kesklinna Kool Ülenurme Gümnaasium Kärstna Põhikool
    5201623 5094972 556 384 62
    vahtra.vahur@gmail.com laan@yle.edu.ee jaan@karst.vil.ee
         

    VÕRUMAA

    TALLINNA ÜLIKOOL

    EESTI TEHNOLOOGIAKASVATUSE LIIT

    Kaido Kaas Andry Kikkull Kaido Kaas
    Rõuge Põhikool 55620574 Rõuge Põhikool
    524 6959 andrykikkull@gmail.com 524 6959
    kaidokaas@hot.ee   kaidokaas@hot.ee