Tuleviku Eesti liiklusvahend. Registreerida saab 6. aprillini kaasa arvatud

Stokkeri Meistrivõistlused 2015
17. aug. 2016

Head Stokkeri Meistrivõistlustel 2015 “Tuleviku Eesti liiklusvahend” osalejad!

Juhendajad on palunud meid tähtaega veidi pikendada. Saate registreerida töid esmaspäeva, 6. aprillini kaasa arvatud. Kui töö on veel pooleli, kuid annab juba aimu, millega tegu, siis registreeruge sellele vaatamata. Peale registreerimist saate nokitseda võistluste eelõhtuni!

Registreerumine võistluste veebil http://eestiliiklusvahend.stokker.ee/ , kasutage menüüd Registreeri.

Tähelepanuks veel, et juhendajad on saanud hindamiskeskkonna logimiskoodid. Korraldame veebis töid esitanud õpilaste juhendajatega eelvooru, sellest juba järgmisel nädalal. Kogu lisainfo saadame võistluste eel.

Soovime vahvat meisterdamist ja kohtume 25. aprillil kell 10.30 Paides.

Peep Pajumäe
Stokkeri turundusjuht
peep.pajumae@mecro.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga