Rakvere 3. Seebikarbiralli

Ehita tulevikuauto – finaal
17. aug. 2016
Rahvusvaheline õppepäev Rõuges
17. aug. 2016

Tähelepanu kõik tehnika-ja meisterdamishuvilised!

 9. juunil toimub Rakvere Linnapäevade raames Rakvere 3. Seebikarbiralli.

Seebikarp on iseehitatud vähemalt kolmerattaline ilma mootorita sõiduk, millel peab olema töötav roolisüsteem ja pidurid. Kõik ülejäänud viled-tuled ja muu butafooria põhineb tegijate fantaasial.

Seebikarbirallil sõidetakse oma masinatega mäest alla. Erinevatel laskumistel toimuvad erinevad võistlused. Lisaks sõidumeisterlikkusele hinnatakse ka  huvitavaid tehnilisi lahendusi, välimust, originaalsust ja palju muud. Auhinnalaud on veelgi rikkalikum kui varasematel võistlustel, preemiaid jätkub absoluutselt kõigile osalejatele, eraldi auhinnatakse ka juhendajaid.

Kui leiate, et see kaasahaarav, lõbus, arendav ja taaskasutus-sõbralik projekt on just Teie jaoks,  haarake „härjal sarvist“ ja registreerige end osalejana kodulehelwww.vinnipunn.ee. Siit leiate ka veidi teavet varasemate võistluste kohta ning näete, milliseid masinaid varem ehitatud on.

Olgu öeldud, et meie võistlus pole ainuke, meile teadaolevalt toimub Eestis sel aastal veel vähemalt kolm analoogset võistlust. Täpsem lisateave nende võistluste kohta registreerunutele edaspidi.

Käed rakku, peopesad villi, haamriga sõrme pihta ja seebikad Rakvere jaoks valmis!

 

Lugupidamisega

Rein Leichter,

Vinni-Pajusti Gümnaasiumi tööõpetuse õpetaja

55540415

 

Mart Pitsner,

MTÜ Vinni Punn

58081829

mart@surimuri.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga