Rahvusvaheline õppepäev Rõuges

Rakvere 3. Seebikarbiralli
17. aug. 2016
Palju õnne aasta õpetajatele!
17. aug. 2016

rahvusvaheline-oppepaev-rouges
Reedel, 26. oktoobril 2012, toimus Läti koolide õpilaste ja õpetajate õppepäev Võrus ja Rõuges. Meile külla tuli 40 õpilast – õpetajat kaheteistkümnest erinevast Aluksne ja Ape piirkonna koolist. Alustasime päevaga Võrus, kus Võrumaa muuseumi teadur Artur Ruusmaa tutvustas Võru linna ja selle ajalugu. Edasine toimus Rõuge Põhikoolis, kus kooli direktor Toomas Raju tutvustas kooli ja toimusid töötoad.
Sündmus läks korda, natuke segas küll ilmataat oma lumega.

Peakorraldajaks Kaido Kaas, Rõuge Põhikooli, Krabi Kooli ja Parksepa Keskkooli õpetaja- metoodik.

Suured tänud töötubade läbiviijatele: Ragna Meeliste, Geenart Nagel, Eduard Tamm ja Mainer Järvelill.
Pilte üritusest näeb aadressil: http://fotoalbum.ee/photos/kaidokaas/sets/1329477

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga