Pokumeenete konkurss

Stokkeri meistrivõistlused 2012
17. aug. 2016
Õpilasleiutajate riiklik konkurss 2011
17. aug. 2016

HEA KOOLINOOR!

Kutsume Teid kõiki osalema pokumeenete konkursil, mille eesmärgiks on leida ideid Pokumaa külastajatele pilkupüüdvate, mitmekesiste, huvitavate ja praktiliste meenete valmistamiseks.

Pange oma fantaasia mängu käsitöö- ja tööõpetustundides koos aineõpetajatega, mõelge tore pokutemaatiline suveniir välja koos klassikaaslastega, sõpradega, vanematega, õdede-vendadega või lausa üksi, meisterdage see valmis ja saatke Pokukotta hindamiseks! Valmistage suveniir savist või puust, lõngast või paberist, klaasist või metallist, riidest või plastikust või hoopis tundmatust materjalist – peaasi, et seda kõlbaks kinkida ja Teile endile see ka meeldiks. Suveniiriks võib olla huvitav temaatiline lauamäng, praktiline riideese, salvestatud muusikapala vms. Kõik ideed on teretulnud!

Konkursil osalemine toimub neljas vanuseklassis:

  • 1. – 3. klass

  • 4. – 6. klass

  • 7. – 9. klass

  • 10. – 12. klass

On vaid üks reegel! Meenete valmistamisel tuleb lähtuda Edgar Valteri poolt loodud pokuraamatute tegelastest ja ainestikust!

Konkursitöid oodatakse hiljemalt 15. novembriks Pokumaa Sihtasutusse (Urvaste küla, Urvaste vald,Võrumaa, 66 518). Seejärel hindab töid žürii ja valib igast vanusegrupist 10 parimat tööd välja. Parimatele tööde autorid saavad pidulikult autasustatud 25. novembril Pokukojas. Laekunud võistlustöödest pannakse Pokukotta üles kõigile huvilistele tutvumiseks näitus.

Meile saadetud töödele palun lisage autori (või autorite; klassikollektiivi) nimi, vanus ja oma kontaktandmed.

Lisaks maiuspala!

Ootame Teid kõiki arvukalt Pokumaale suurele LUMELINNA EHITAMISE TALGULE!

Kui ikka lumi õigel ajal maha sajab, toimub esialgse kava järgi 8. kuni 10. detsembril Pokumaal suur ja lõbus lumelinna ehitamine. Ehitusplats, ehitusmaterjal, talgusupp ja kuum tee Pokumaa poolt, ehitusideed, teostus, hea tuju ja rohke osavõtt Teie poolt ! Tulge kogu klassiga ja hakake juba varakult klassijuhatajaid sellele lainele häälestama, et teete koos ühe toreda väljasõidu Pokumaale. Parem kutsuge heaga kõik õpetajad kaasa (ärge direktorit unustage) ! Oma tulekust peaksite teavitama ka Pokumaad (5342 5054; info@pokumaa.ee), siis teame kui palju lund ja suppi kohale tellime!

Tuletame Teile veel korra novembris seda kutset meelde!

Lisainfo konkursi tingimuste kohta Pokumaa kodulehelt või

telefonilt: 53425054 või

E-postiga: info@pokumaa.ee

Lõbusate kohtumisteni Pokumaal!

Ootame Teid!

Pokumaa nimel

Urmas Roht

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga