Ehe maa ja ilm – istumisaluste konkursi tulemused

Arvjuhtimise kompetentsuskeskus virtuaaltarkvara kasutamisega
17. aug. 2016
Lauluväljaku osalejate puhkeala ja söögiküla kujundus
17. aug. 2016

Head inimesed, aeg tiksub rõõmsalt ja vääramatult suure suvise peo suunas!:) Palju ettevalmistusi on tehtud, palju veel ees!
Nüüdsest on XI noorte laulu- ja tantsupeo nähtava maailma loomise Ehe maa ja ilm istumisaluste konkursi tulemused on kõigile tutvumiseks meie uuenenud kodulehel http://maa-ja-ilm.laulupidu.ee/ehe-maa-ja-ilm/istumisalused/.
Täname laulu- ja tantsupeo sihtasutuse poolt südamest kõiki osalejaid ja juhendajaid (kokku esitati konkursile maakondadest üle 130 ideekavandi ja näidise) ning tunnustame fantaasiaküllase lähenemise ja arvukate põnevate ideede eest! Samuti täname kõiki konkursi korraldajaid maakondades ja linnades!
Istumisaluste zhürii tõi parimatena esile nooremas ja vanemas vanuserühmas kummaski 6 õpilastööd. Laulu- ja tantuspeo istumisaluste prototüübiks valiti Kiigemetsa kooli õpilase Reimo Riipuse kott-istumisalus “ISTEALUNE” (juhendaja õpetaja Mare Rosin).
Kõik esitatud tööd saavad kajastatud Ehe maa ja ilm elektroonilises kataloogis, mille avaldame hiljemalt suviseks noortepeoks.
Ühtlasi kutsume kõik õpilasi, õpetajaid ja käsitöömeistreid osalema laulu- ja tantsupeo istealuste kudumise talgutel. Lähemal ajal saadame selle kohta täpsema juhise, mille leiate ka Ehe maa ja ilm kodulehel. Samuti korraldame vaibakudumiseks vajaliku materjali.

Ja veel järgmised Ehe maa ja ilm konkursid on veel käimas ja ees:
Rongkäigu pea ja Ilmaväravate ideekavandid on ELTSAsse esitatud.
14. veebruar on maakondade ja linnade puhkealade kujundamise tööde maakondlik tähtaeg.
14. veebruariks ootame ELTSAsse õpilaste kunstivõistluse “Väikese inimese maailm” maakondades valitud töid.
Eesti-oma-ehe konkursi maakondlik tähtaeg on 5. mai, Tallinnasse esitamine 16.- 27.mai k.a.
Soovime edu kõigis igapäevastes toimetustes!

Parimate soovidega ja  head koostöö jätkumist
Leelo Muru
Ehe maa ja ilm projektijuht

PS. Palume sellel e-posti aadressil ehemaailm@kul.ee vajadusel saata Ehe maa ja ilm projekti puudutavad küsimused, kõik head mõtted ja ettepanekud. Siis on nii loovjuht Liina Tepand kui projektijuht Leelo Muru neist informeeritud ja saame Teiega infot vahetada! Täname.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga