Arvjuhtimise kompetentsuskeskus virtuaaltarkvara kasutamisega

Projekti “Eesti koolielektroonika” jätkukoolitus Tartus
17. aug. 2016
Ehe maa ja ilm – istumisaluste konkursi tulemused
17. aug. 2016

Kutsume TLÜ tööõpetuse õppejõude ja koolide tööõpetuse õpetajaid osalema. Arvjuhtimise kompetentsuskeskuse esmatutvustusele 26. Aprillil 2011. a algusega kell 12.00Tallinna Tehnikakõrgkooli auditooriumis 116, Pärnu mnt 62, Tallinn.

Eelregistreerimine kuni 12. aprillini telefoni teel 666 4545 või e-maili teelkirke@tktk.ee

Üritusele on 24 kohta.
Austatud õppejõud ja tööõpetuse õpetajad,

Kaasaegse masina-, metalli- ja aparaaditööstuse ettevõtte tootlikkuse, paindlikkuse ja toodangu kvaliteedi määrab arvjuhtimisega seadmete kasutamise ja käsitsemise oskus.

Tallinna Tehnikakõrgkooli mehaanikateaduskond osaleb rahvusvahelises Leonardo da Vinci uuendussiirde projektis „Arvjuhtimise kompetentsuskeskus virtuaaltarkvara kasutamisega“.

Projekti eesmärkideks oleme seadnud:

  • arendada välja arvjuhtimise seadmete käsitsemise õpikeskkond, kus õppeprotsess toetub virtuaaltarkvara kasutamisele;
  •  luua arvjuhtimise seadmete kasutamisele orienteeritud tootearendust ja tootmist toetav CAD/CAM/CNC õpikeskkond;
  • kohandada ja võtta kasutusele eesti keelsed tarkvarapaketid SYMplus Treimine ja SYMplus Freesimine;
  • tagada kompetentsuskeskuse kasutamine TTK masinaehituseriala üliõpilaste koolitamisel ja õpikeskkonnana kutsekoolide eriala õppejõudude ja õpilaste koolitusel ning ettevõtete töötajate täiend- ja ümberõppe korraldamisel;
  • koostada ja võtta kasutusele eesti-, inglise-, saksa- ja venekeelne arvjuhtimise seletav sõnastik;
  • tagada arvjuhtimise kompetentsuskeskuse tunnustamist Arvjuhtimisega metallilõikepinkide operaatori kutseeksamikeskusena (operaator I kutsetase, operaator -seadistaja II kutsetase, operaator  meister III kutsetase).

Noorte tehnikahuvi populariseerimiseks on  kavandatud, et kompetentsuskeskuse kaudu saab võimalikuks põhi- ja keskkooli õpilastele arvjuhtimisega seadmete võimaluste tutvustamine, mis meie arvates soodustab kutsesuunitlust reaalvaldkonna.

Virtuaalõppekeskkonna kasutamine soodustab kaasaegsete kutseõppevormide arendamist, mis tagavad sujuva siirdumise tööle ja/või järgmisele haridusastmele ja kõrgkooli, ning edendab juhendamist ja nõustamist kõigil tasanditel.

Kutseõpetajate ja juhendajate oskuste ja pädevuste arendamine tugevdab kutseharidustöötajate ja tööturu (ettevõtted jm sotsiaalsed partnerid) vahelist koostööd.

Kutseoskuste arendamine, võttes arvesse tööturu vajadusi tagab ülemineku õpitulemuste- ja pädevuspõhistele koolitussüsteemidele.

Kutsume TLÜ tööõpetuse õppejõude ja koolide tööõpetuse õpetajaid osalema Arvjuhtimise kompetentsuskeskuse esmatutvustusele 26. Aprillil 2011. a algusega kell 12.00 Tallinna Tehnikakõrgkooli auditooriumis 116, Pärnu mnt 62, Tallinn.

Eelregistreerimine kuni 12. Aprillini telefoni teel 666 4545 või e-maili teel kirke@tktk.ee
Üritusele on 24 kohta.

Lugupidamisega,

Vello Vainola
Tallinna Tehnikakõrgkooli mehaanikateaduskonna dekaan

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga