ETS talveseminar/koolitus “Keskkonnasäästlik energia”. 

“DERBY AUTODE VÕIDUSÕIT”
27. sept. 2022
Talveseminar „Keskkonnasäästlik energia“ päevakava
1. veebr. 2023

Oled oodatud osalemaETS talveseminar/koolitusel “Keskkonnasäästlik energia”. 

Koolitus võimaldab töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning käsitöö ja kodunduse õpetajatel ning tööõpetust õpetavatel klassiõpetajatel saada teadmisi ja kogemusi tänapäevasest töö- ja tehnoloogiaõpetuse didaktikast ning metoodikast keskkonnasäästlikust energiast lähtuvalt. Koolituse teisel päeval praktilised töötoad.

Koolituse eesmärk: toetada ja arendada töö- ja tehnoloogiaõpetajate ning käsitöö ja kodunduse õpetajate teadlikkuse ja professionaalse arengu tõusu lähtuvalt tänapäevastest ainedidaktilisest käsitlustest ja nende praktikasse viimise võimalustest, mis on seotud uueneva õpikäsitluse rakendamisega.

Aeg: 3. – 4. veebruar 2023

Koolitus toimub Laulasmaa SPA (Puhkekodu tee 4, Laulasmaa, Lääne-Harju vald) ja  Laulasmaa Kool (Kloogaranna tee 20, Laulasmaa).

Koolituse maksumus: 110€

Registreerimine lingil: https://forms.gle/wdYKCM2VaRgAM2Qj8

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga