Näituse 2 X 100 teine 100

15. mail 2018 kell 16.00 avatakse õpilastööde näitus “HÕBEREMMELGA UUS ELU”
14. mai 2018
Õpilasleiutajate riiklikule konkursile oodatakse töid ka sel aastal.
1. okt. 2018

Haapsalu Kunstikoolis avati Haapsalu Viigi Kooli näituse – 2 X 100 – teine pool – õpetaja Villu Baumanni 100 kaastööd Maalehe nõuandelisale Targu Talita. Näitust ilmestavad ka hulk praktilisi töid, millede tegemist nendes kirjutistes õpetatakse. Tegemist on materjalide taaskasutuse, originaalsete ideede ja hea disainiga. Blogis on ka materjalid pea kõikide teemade kohta. Blogis on ilmunud kaastööde koondnimekiri ajakirja numbrite ja ilmumisajaga. Leiad, kui paned blogis otsingusse

MAALEHT – 30

Pildid näituselt aadressil https://villub.wordpress.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga