XI SEEBIKARBIRALLI, Hiiumaa 25. mail 2018

ETS talveseminar „Muutunud õpikäsitlus töö- ja tehnoloogiaõpetuses“.
5. jaan. 2018
Puitmajaliit algatas projekti puutöö populariseerimiseks
19. märts 2018

25. mail 2018 kell 10.00
SEEBIKARBIRALLI
(Soap Box Derby)
Kärdlas, Põllu tänaval, (start Faasioni poe eest)
Osalemiseks võistlusel tuleb end (ka oma meeskonda) registreerida hiljemalt 1. maiks 2018 meiliaadressil aine@kardla.edu.ee või telefonil 5244785.
Võistkond on kuni 3-liikmeline.

Hiiumaa Tööõpetuse ainesektsiooni nimel kutsun kõiki, kellele meeldib tehnika ja konstrueerimine, sport, hea tuju ja muu taoline, võtma osa meie maakondlikust tehnikaüritusest “Seebikate rallist”.

Osalema oodatakse koolide-, klasside-, perede-, sõprade-, autotöökodade-, tehnikaklubide jne meeskondi üle kogu maakonna ja mujalt. (Pange meeskonnale ka nimi, millega saate registreeruda). Selleks on teil vaja luua omaenda sõiduk. Üritusest võivad osa võtta üksikosalejad kui ka meeskonnad. Teie auto konstruktsioonile esitatakse ainult kolm kohustuslikku tingimust
1. Mootori puudumine (auto veereb kaldteel)
2. Rooli olemasolu (sõiduk peab olema juhitav)
3. Pidurite olemasolu (auto peatamine)
Muid piiranguid autode konstruktsiooni, materjalide ega mõõtmete osas ei ole. Teretulnud on autode omapärane välja nägemine. Autod võivad olla kaunistatud visuaalse või teksti informatsiooniga (näiteks reklaam), mis aga ei tohi olla vastuolus esteetikanormidega ega seadusandlusega. Hinnatavad on järgmised kategooriad: disain ja tehnilised lahendused, distantsi läbimise kiirus (ajaliselt) ja sõiduki juhitavus (slaalom) ning riietus ja selle originaalsus.

Auhinnad antakse võistluse võitjatele üle sponsorite ja ürituse korraldajate poolt. Samuti kutsume üles sponsoreid toetama võistluste korraldamist ja läbiviimist. Kahtlemata äratab see meeldejääv ja põnev üritus nii Kärdla elanike kui ka teiste linna külaliste tähelepanu. Firmade, teenuste või toodete reklaame võib paigutada osalejate autodele, samuti ürituse alale paigaldatud lippudele, trükistele või plakatitele. Üritust võib toetada järgmiselt: abi osutamine ürituse korraldamises, osalejate ja võistlejate premeerimine auhindadega, korraldamiskulude kandmine või osalejate abistamine autode valmistamisel võistlusest osavõtmiseks.

Võistluse peaauhinnaks on kolmele paremale organiseeritud sõit Narva üleriiklikule üritusele, mis toimub 2. juunil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga