Tööõpetuse konverents 2018: Mõtlevad käed

PALJU ÕNNE AASTA PÕHIKOOLI ÕPETAJA- LAURI VILIBERT!!!
9. okt. 2017
ETS talveseminar „Muutunud õpikäsitlus töö- ja tehnoloogiaõpetuses“.
5. jaan. 2018

Kõik praegused ja endised käsitöö, kodunduse ning töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetajad, eriala vilistlased, õppejõud, tudengid ja teised huvilised! Ootame teid konverentsile „Mõtlevad käed“, mis on pühendatud tööõpetuse õpetajate ettevalmistuse 60. aastapäevale Tallinna Ülikoolis. Konverents toimub 19. jaanuaril 2018 Räägu 49 õppehoones (ruum 401).

Konverentsi eesmärk on väärtustada käelise tegevuse õpetamise olulisust ja vajalikkust üldhariduses ning järjepideva akadeemilise ettevalmistuse andmist valdkonna õpetajatele Tallinna Ülikoolis.

Konverentsil antakse ülevaade Tallinna Ülikooli tehnoloogiavaldkonna aineõpetuse arengutest ja kaasaegsetest suundadest, tutvustatakse üliõpilaste ja õppejõudude ainealaseid uuringuid. Konverents lõppeb õhtuse programmiga.

Konverentsile on vajalik eelregistreerimine. Registreerimine avatud!

Rohkem informatsiooni ja ajakava Tallinna Ülikooli kodulehel

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga