TEHNOLOOGIA AINEVALDKONNA KONKURSILE „NUTIKAD ÕPILASTÖÖD 2016“

Koolitus 3D jõuluehte valmistamiseks
30. sept. 2016
Mis võiks olla järgmise virtuaalnäituse teema?
2. nov. 2016

TEHNOLOOGIA AINEVALDKONNA KONKURSILE „NUTIKAD ÕPILASTÖÖD 2016

Konkursi eesmärk on koostada omapäraseid ja põnevaid praktilise suunitlusega õpilastöid, mis rikastaks kooliõpilaste õppeprotsessi ja võimaldaks tundides neid töid õpilaspäraselt edasi arendada ning väärtustada loovat eneseteostust.  Eriti on konkursile oodatud innovaatilised lahendused, sh 3D printeriga, CNC freespingiga ja tikkimismasinaga ning robotitega disainitud tööd.

Konkursile saab vastavas elektroonilises vormis esitada praktilisi õpilastöid, mida nii tööõpetuse, käsitöös ja kodunduse kui ka tehnoloogiõpetuse tundides valmistada.

Parimatele koostajatele väärikad auhinnad!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga