Uudishimupäev IT Kolledžis. Videokonkurss.

II ROOSIPÄEV MEREMÄEL
17. aug. 2016
Hiiumaa Seebikarbiralli 2017
9. veebr. 2017

IT Kolledži sõbralik kollektiiv kutsub keskkooliõpilasi  22. märtsil kell 11.30-15.00 Uudishimupäevale. Infopäev toimub IT Kolledžis, Raja 4C, Tallinn. Oodatud on infotehnoloogiast huvitatud noored, kes saavad tutvuda IT-erialadega läbi põnevate töötubade (http://www.itcollege.ee/upload/tootuba.pdf) .

Lisaks on võimalik ITL-i info- ja kommunikatsioonitehnoloogia erialade populariseerimise projektis osaleda videokonkursil „Kõik on IT“, mis on suunatud 8-12 klasside noortele üle Eesti. Uudishimupäeva töötoas saavad huvilised õppida videoklipi tegemist. Videokonkursi kohta leiab infothttp://startit.ee/videokonkurss-2011-koik-on-it.

Kolledži juures tegutseb robootikaklubi. Klubi liikmed esitlevad Uudishimupäeval ROBOTEX 2010 juubeliürituse võiduroboteid. Robootika töötubadesse tuleb eelnevalt registreeruda e-kirjal sigrid@itcollege.ee<mailto:sigrid@itcollege.ee> . Robootikaklubi tegusatest toimetamistest saab lugeda klubi kodulehelt robot.itcollege.ee<http://robot.itcollege.ee> .

Vaata ka IT Kolledži tegemistest Facebookis<http://www.facebook.com/itcollege.ee> ja lõbusaid klippe YouTubes<http://www.youtube.com/user/estonianitcollege>. Uudishimupäeva infotunnist toimub otseülekanne IT Kolledži kodulehelwww.itcollege.ee<http://www.itcollege.ee> .
Uudishimupäeva tutvustuse ja plakati leiab lingiltwww.itcollege.ee/uudishimupaev<http://www.itcollege.ee/uudishimupaev>. IT Kolledži erialadest saab lähemalt lugedawww.itcollege.ee/sisseastumine2011<http://www.itcollege.ee/sisseastumine2011> .

Eesti Infotehnoloogia Kolledž (EIK) annab rakendusliku kõrghariduse õppekavadel IT-süsteemide arendus, IT-süsteemide administreerimine, Infosüsteemide analüüs ja Tehnosuhtlus. IT Kolledžis õpib päevases, õhtuses ja kaugõppes ligi 800 õppurit, nendest rohkem kui pooled riigieelarvelistel õppekohtadel. Kaheksa aasta jooksul on IT Kolledžist suundunud Eesti IT tööjõuturule 418 IT spetsialisti.

Parimate tervitustega,

Sigrid Tammiste
Eesti Infotehnoloogia SA / IT Kolledž
turundusjuht
Raja 4C, 12616 Tallinn
Tel +372 6285 817
Faks +372 6285 801
Mob +372 510 7555
www.itcollege.ee<http://www.itcollege.ee/>
www.eitsa.eehttp://www.eitsa.ee/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga