Mudelautode meistrivõistlused Rõuges ja valgustite näitus Võrus

Võrumaa Lahtised Meistrivõistlused Mudelautodele III etapp Vastseliina Noortekeskuses
17. aug. 2016
Koolitus-seminar: „Projektitööd: mis ja kuidas”
17. aug. 2016

08. detsembril 2011.a. Rõuges toimunud mudelautode võistlusel osales 26 võistlejat 28 mudeliga  pilte üritusest näeb aadressil.
http://fotoalbum.ee/photos/kaidokaas/sets/1234677

Järgmine etapp võistlustest toimub jaanuaris Parksepa Keskkoolis.

Esmaspäevast 12. detsembrist kuni 24. jaanuarini 2012 on avatud Võru Lasteraamatukogus valgustite näitus. Eksponeeritud on Võru I põhikooli (juhendaja Andrei Javnašan), Võru Kunstikooli (juhendaja Urve Mill), Võru Kunstikooli käsitööringi (juhendaja Ülle Hummal),
Vastseliina Gümnaasiumi (juhendaja Geenart Nagel), Vastseliina Internaatkooli (juhendaja Mainer Järvelill), Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumi (juhendaja Maie Värton), Rõuge Põhikooli, Krabi Põhikooli ja Parksepa Keskooli (juhendaja Kaido Kaas) õpilaste tööd.
Fotosid näitusest näeb aadressil http://fotoalbum.ee/photos/kaidokaas/sets/1235213

Mõlema ürituse peakorraldajaks on Kaido Kaas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga