Liikmed

Eesti Tööõpetajate Seltsi liikmed

Auliikmed

   
Endel Rihvk Valgetähe orden IV klass, pedagoogika kandidaat, tööõpetuse edendaja endel.rihvk@mail.ee
Rein Alev Tallinna I Internaatkool- asutajaliige  
Villu Baumann Viigi Kool- pikaajalise ja aktiivse panustamise eest tööõpetuse arengusse villu.baumann@mail.ee
Geenart Nagel Vastseliina Gümnaasium- pikaajalise ja aktiivse panustamise eest tööõpetuse arengusse geenartnagel@hot.ee
Tõnu Tammar Kadrioru Saksa Gümnaasium- pikaajalise ja aktiivse panustamise eest tööõpetuse arengusse tonu.tammar@ksg.edu.ee
     
     
Ago Kalberg Järveotsa Gümnaasium ago.kalberg@gmail.com
Ahti Pent Tallinna Reaalkool ahti.pent@real.edu.ee
Ain Jepišov Kärdla Kool ain@kardla.edu.ee
Aivar Johanson Elva gümnaasium aivarj@elvag.edu.ee
Aivar Tammla Rakvere Reaalgümnaasium tammla@hot.ee
Alar Pikkorainen Kiili Gümaasium alar.pikkorainen@gmail.com
Aleksander Putškov Narva Eesti Gümnaasium sass670802@mail.ru
Aleksander Ragni Kiviõli Vene Kool a.ragni@kvg.ee
Aleksei Arefjev Narva Kreenholmi Gümnaasium buldik56@bk.ru
Allan Haak Tallinna Audentese Gümnaasium allan.haak@audentes.ee
Andres Rattasepp   ffrugo@gmail.com
Andres Savi Kalmetu Põhikool andrs@kalmetu.vil.ee
Andry Kikkull Tallinna Ülikool andrykikkull@gmail.com
Aron Lips Aruküla Põhikool aronlips@gmail.com
Ben Kõrgemäe Nõmme Põhikool ben.korgemae@mail.ee
Eedo Lubi Rapla Vesiroosi Gümnaasium eedo.lubi@gmail.com
Einar Nõmme Kõrveküla Põhikool einar@korve.edu.ee
Enn Kiviselg Raikküla Kool kiviselge@hot.ee
Heidi Solo Tallinna Kopli Ametikool heidi@magicdesign.ee
Hillar Kuusik Päinurme Internaatkool hillarkuusik486@gmail.com
Inger Vahuvee Tõstamaa Keskkool kreisi111@gmail.com
Jaak Tarre Vändra Gümnaasium jaak.tarre@vandra.ee
Jaan Olesk Valga Jaanikese Kool jaan.olesk@mail.ee
Jaan Roht Tarvastu Gümnaasium jaan.roht@gmail.com
Jaan Tasa Tõrva Gümnaasium jaan.tasa@mail.ee
Jaanus Sinimäe Elva Gümnaasium jaanus.sinimae@gmail.com
Jana Philips Tallinna Mustjõe gümnaasium jana.philips@gmail.com
Janar Soidla Laagri Kool janar.soidla@laagrik.edu.ee
Juhan Kõdar Rakvere Gümnaasium juhankodar@rakgym.edu.ee
Jürgo Nooni Ristiku Põhikool jyrgo.nooni@gmail.com
Jüri Golubkov Aste Põhikool jyri.golubkov@aste.edu.ee
Jüri Vainu Kosejõe Kool jurivainu@hot.ee
Kaido Kaas Rõuge Põhikool kaidokaas@hot.ee
Karl Meos Kadrina Keskkool meos.karl@gmail.com
Kaur Ots Merivälja Põhikool otskaur@gmail.com
Kristjan Must Tallinna Lilleküla Gümnaasium mustkristjan@gmail.com
Kuuno Tiitus Lahmuse Kool kuuno.tiitus@mail.ee
Laura Telling Saku Huvikeskus tellinglaura@gmail.com
Lauri Vilibert Tallinna Kristiine Gümnaasium lauri.vilibert@gmail.com
Lehte Jõe Palivere Põhikool lehte.joe@gmail.com
Lemmi Paul Viljandi Kunstikool lemelli64@gmail.com
Mainer Järvelill Vastseliina Internaatkool mainer@hot.ee
Mait Pinsel Laagri kool pinselmait@gmail.com
Mait Põdra Toila Gümnaasium maitpodra@gmail.com
Mait Sinimaa Viljandi Kesklinna Kool mait.sinimaa@klk.vil.ee
Margo Ait Mäetaguse Põhikool margo.ait@mail.ee
Margus Mikkor Kõpu Põhikool 58margus@gmail.com
Mart Almers Loksa Gümnaasium mart.almers@gmail.com
Mart Vester Põlva PK, Põlva Kunstikool, Mooste Põhikool art@hot.ee
Martin Kink Rakvere Gümnaasium mkink.paula@gmail.com
Martin Kuum Tallinna Rahumäe Põhikool martinkuum@gmail.com
Martin Vaht Tallinna Südalinna Kool martinvaht@gmail.com
Meelis Mereäär Orissaare Gümnaasium meelis.mereaar@oris.edu.ee
Meelis Merilai Kallavere Keskkool meelis.merilai@gmail.com
Meelis Mitt   erimit@hot.ee
Monika Avalaid Aegviidu kool monika.avalaid@mail.ee
Märt Tammisaar Kuristiku Gümnaasium mart.tammisaar@kuristiku.ee
Nikolai Andriankov Tallinna Mahtra Põhikool Nikolai.Andriankov@mahtra.edu.ee
Ott Olesk Ruhnu Põhikool ott@puuvestja.ee
Peep Kamarik Antsla Gümnaasium pk@karu15.ee
Peeter Seene Krootuse Põhikool peeterseene@hot.ee
Priit Laats J. V. Veski nimeline Maarja põhikool laats.priit@gmail.com
Raimo Saagpakk Vaida Põhikool rssraimo@gmail.com
Rainer Prants   rainx24@gmail.com
Raivo Reimets Voore Põhikool koolimees55@gmail.com
Raivo Tõnisson Tihemetsa Põhikool raivo.tonisson@gmail.com
Rein Leichter Vinni-Pajuste Gümnaasium rein.leicter@gmail.com
Reino Hobolainen Kiigemetsa Kool reino.hobolainen@mail.ee
Rene Pedai Keila Kool rene.pedai@gmail.com
Rivo Reisko Kohila Gümnaasium rivo.reisko@mail.ee
Sulev Ennomäe Viimsi KK sulev.ennomae@viimsi.edu.ee
Tanel Erik Tikk Ristiku Põhikool tanel420@gmail.com
Tanel Tuisk Centest OÜ tanel@centest.ee
Tarmo Haljak Saverna Põhikool thaljak@gmail.com
Tiit Kobrusepp Tallinna Arte Gümnaasium Tiit.Kobrusepp@arte.edu.ee
Timo Nikitin Jüri Gümnaasium, Kurtna kool timo.nikitin@gmail.com
Toivo Reinsoo Lasila Põhikool, Sõmeru Põhikool treinsoo@gmail.com
Toomas Laan Ülenurme Gümnaasium laan@yle.edu.ee
Toomas Tanne Kehra Keskkool toomas.tanne.003@mail.ee
Triin Hussar Haabneeme kool triin@haabneeme.edu.ee
Urmas Kaljuvee Mustamäe Gümnaasium urmaskaljuvee@hot.ee
Urmas Vinter Tallinna Pääsküla Gümnaasium urmasvinter@gmail.com
Urmet Kesa   urmet.kesa@mail.ee
Vahur Liivak Vasta Põhikool ettevotlus@hot.ee
Vahur Vahtra Tartu Kesklinna Kool vahtra.vahur@gmail.com
Vambola Pilvar Sillamäe Eesti Põhikool vampu777@gmail.com
Veikko Hallik Kullamaa Keskkool vekko@hot.ee
Veiko Pärnak Uhtna Põhikool veikomuusik@gmail.com
Vesse Jämsä Tallinna Ehituskool vessej@hotmail.com
Voldemar Ansi Põlva Kool voldemar.ansi@polvakool.ee
Vytautas Daugintis-Ristjan Tallinna Heleni Kool vytas.daug@gmail.com
Ülle Kübarsepp Nõva Kool ylle.kybarsepp@hkhk.edu.ee
Yury Vissarionov Narva 6. Kool kab309inet@gmail.com