Kontakt

Eesti Tööõpetajate Selts
Registrikood 80040025
Paekaare 32-32
13613 Tallinn
Swedbank a/a EE462200001120056522

JUHATUS

Andry Kikkull – juhatuse esimees Aivar Johanson Jürgo Nooni
Tallinna Ülikool Elva Gümnaasium Ristiku Põhikool
55620574 5159 362 55694949
andrykikkull@gmail.com aivarj@elvag.edu.ee jyrgo.nooni@gmail.com
     
Tõnu Tammar Ain Jepišov  
Kadrioru Saksa Gümnaasium Kärdla Ühisgümnaasium  
5649 9136 5244785  
tonu.tammar@ksg.edu.ee ain@kardla.edu.ee

ESINDAJATEKOGU

HARJUMAA

HIIUMAA

LÄÄNEMAA

Toomas Tanne Ain Jepišov Villu Baumann
Kehra Keskkool Kärdla Ühisgümnaasium Haapsalu Sanatoorne Internaatkool
55595373 5244785 53448106
toomas.tanne.003(at)mail.ee ain(at)kardla.edu.ee villu.baumann(at)mail.ee

LÄÄNE-VIRUMAA

VALGAMAA

PÕLVAMAA

Karl Meos Jaan Tasa Voldemar Ansi
Kadrina Keskkool Tõrva Gümnaasium Põlva Ühisgümnaasium
53412321 jaan.tasa@mail.ee 503 5873
meos.karl(at)gmail.com voldemar.ansi@polvayg.edu.ee

PÄRNUMAA

RAPLAMAA

TALLINN

Raivo Tõnisson Rivo Reisko Tõnu Tammar
Tihemetsa Kool ja Surju Põhikool Kohila Gümnaasium Kadrioru Saksa Gümnaasium
5165189 5225490 5649 9136
silla@hot.ee rivo.reisko@mail.ee tonu.tammar@ksg.edu.ee

TARTU LINN

TARTUMAA

VILJANDIMAA

 Vahur Vahtra Toomas Laan Jaan Roht
Tartu Kesklinna Kool Ülenurme Gümnaasium Kärstna Põhikool
5201623 5094972 556 384 62
vahtra.vahur@gmail.com laan@yle.edu.ee jaan@karst.vil.ee

VÕRUMAA

TALLINNA ÜLIKOOL

EESTI TEHNOLOOGIAKASVATUSE LIIT

Kaido Kaas Andry Kikkull Kaido Kaas
Rõuge Põhikool 55620574 Rõuge Põhikool
524 6959 andrykikkull@gmail.com 524 6959
kaidokaas@hot.ee kaidokaas@hot.ee